Instagram Grup Sohbeti Oluşturma

Instagram Grup Sohbeti Oluşturma

Ocak 17, 2020 0 Yazar: admin

Sosyal medya uygulaması olan instagram gmeşhurk hayatta kullanıcılara kolaylıklar sağlıyor. Grup sohbeti oluşturma pratik bilgiler arasında yer alıyor. Arama kaydı, beğeni ve paylaşımlar hakkında bilgi almak vakit alabilir. Pratik ayarları yaparak hepsine ulaşabilirsiniz.

Grup sohbeti oluşturmak kullanıcılar için biraz daha kolay olmalıydı. Kullananların üzerine basarak, sağ üst köşeden yada rahat görülen bir butona basarak söyleşi grubu oluşturulabilirdi. Uygulayacağınız dört bayağı adımda grup sohbeti oluşturabilirsiniz. Grup sohbeti yardımıyla fotoğraf, video, hikaye, emoji ve düz yazı metinleri gönderebilirsiniz.

Instagram grup sohbetinin bazı engellemelerı bulunuyor. Bunlardan en önemlisi oluşturulacak grup sohbetinde bir tek on beş kişiden az olabilir ancak on beş kişiden fazla olması imkansız.

Instagram Grup Sohbeti iyi mi Oluşturulur?
1.Adım : sosyal medya uygulaması olan instagram uygulamasını kullanıcı adı ve şifrenizi girerek açın.

2.Adım : Mesajlar bölümünü açın. Sağ üst köşedeki artı işaretine basın.

3.Adım : rağmenıza çıkacak fert listesinden grubunuzda kimlerin olacağını seçin.

4.Adım : Kullanıcıları seçtikten sonrasında fotoğraf, video veya bir yazı gönderdiğinizde grup oluşturulmuş olacaksınız.

Grup İsmi değişiklik yapma
Sohbetin sağ üst köşesindeki İ butonuna basarak kullanıcı isimlerinin yazılı olduğu yerin üstüne tıklayarak, grubun adını değiştirebilirsiniz.