Steelseries Apex M750 İnceleme

Steelseries Apex M750 İnceleme

Ocak 17, 2020 0 Yazar: admin

Sizler için bugün Steelseries Apex M750 İncelemesini gerçekleştirdik ümit ederim bütün aklınızdaki soruları cevaplamışızdır

Steelseries bildiğimiz üzere oyuncular için ekipmanlar geliştiren köklü ve oyuncular tarafınca iyi tanınan bir firmadır. Firma oyuncular için klavye,mause,kulaklık,mausepad benzer biçimde ekipmanları oyuncuların ihtiyaçları doğrultusunda üretiyor. Oyun esnasında oyuncunun rahat etmesi için ihtiyaç duyulan bütün detayları düşünerek ürünlerini üretiyor. Klavye alanında Apex serisi ile oyuncuları etkilemeyi fazlasıyla başarmış durumda. Bugün ki yazımızda Steelseries’in Apex M750 modelini inceleyeceğiz.

Steelseries Apex M750
Özellikleri
Ağırlık : 1 kilogram / 2.2 lbs
Uzunluk : 153.5 mm / 6 inc
Genişlik : 454 mm / 17.9 inc
Derinlik : 46.7 mm / 1.8 inc
Kablo Uzunluğu : 2 m
Anahtar : SteelSeries QX2 Doğrusal Mekanik RGB Anahtar
Harekete Geçirme : 2 mm
Toplam Hareket : 4 mm
Güç : 45 cN
Ömür : 50 Milyon Tuş Basımı
İşletim Sistemi : Windows ve Mac OS X. USB girişi gereklidir
Yazılım : Windows (7 veya daha yeni) ve Mac OSX (10,8 veya daha yeni) için SteelSeries Engine 3,11+
Apex M750 Tasarım
Öncelikle klavyenin RGB özelliğinin çok dikkat çekici olması gözümüzden kaçmıyor. Apex M750 estektik ve şık tasarımıyla oldukça başarılı bir dizayna haiz. İlk bakışta bile oyuncu klavyesi olduğunu fazlasıyla fark ettiriyor. Alüminyum alaşım olan klavye sağlamlığıyla ön plana çıkıyor. Klavye 50 Milyon tuş basımına kadar dayanıklılığını sürdürebilmektedir. Klavyenin ağırlığı ise 1 kilo‘dır.

Steelseries Apex M70
QX2 Mekanik Anahtar
SteelSeries QX2 mekanik RGB anahtarları performans odaklı tasarlanmıştır. QX2 anahtarı, en hızlı oyun tepki süresini almak isteyen oyuncular için bulunmaz bir nimettir. Oyunlarda diğer rakiplerinin önüne geçmek isteyen hırslı oyuncuların aradığı bütün özellikleri sağlamaktadır.

PrismSync Engine Uygulaması
Eğer SteelSeries Prism özellikli ekipmanlarınız var ise bu ekipmanları bu uygulamayı kullanarak birbirleri ile senkronize halde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Steelseries Engine 3 Uygulaması
Steelseries Engine 3 uygulaması ile klavyenizde istediğiniz kişiselleştirmeleri yapmanız mümkün. Klavyenizin tüm renk ayarlarından tutun klavyeniz üzerinden bütün değişimleri bu uygulama üzerinden yapabilirsiniz. GameSense özelliği ile desteklediği oyunları klavyenizle senkronize biçimde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Sonuç
Klavyenin dayanıklı olması ve 16.8 Milyon renk seçeneğiyle oyuncuların haiz olması gereken bir klavye. Klavyenin tek eksiği bilek desteği olmaması.

Diğer incelemelerimizi okumak için araştırma kategorisine göz atabilirsiniz. Yorum yazarak incelememizi dilediğiniz ürünleri bizlere iletebilirsiniz.